Uvođenje pune kumulacije i povrata carina – korak do efikasnijeg pristupa tržištu unutar CEFTA-e

koja će se održati u prostorijama Privredne komore Kantona Sarajevo, ulica La Benevolencija 8, dana 29.01.2019. sa početkom u 10:00 sati. Više informacija možete pronaći u pozivnom pismu i programu (prilog).

Učešće na edukaciji je besplatno za sve učesnike koji izvrše prijavu učešća. Prijava se vrši popunjavanjem prijavnog obrasca (prilog) i dostavljanjem istog na e-mail adresu [email protected]

Broj mjesta je ograničen zbog čega se preporučuje blagovremena prijava. Krajnji rok za dostavljanje prijava je petak, 25.01.2019. godine do 16:00 sati.
Sve dodatne informacije u vezi sa radionicom možete dobiti pozivom na broj telefona 033/566-204.

Poziv
Prijavni obrazac