Sastanak predstavnika Komore i Agencije za statistiku BiH

Dopredsjednik Vanjskotrgovinske/Spoljnotrgovinske komore Bosne i Hercegovine dr.sc. Vjekoslav Vuković sa saradnicima posjetio je danas Agenciju za statistiku Bosne i Hercegovine gdje je sa zamjenicom direktora Radmilom Čičković i saradnicima razgovarao o mogućnostima saradnje uz poseban fokus na realizaciju projekta Digitalna komora.

Predstavnici Agencije pohvalili su nastojanja Komore da unaprijedi svoje poslovanje u interesu bosanskohercegovačkih kompanija, kao i spremnost za realizaciju jednog ambicioznog projekta kakav je Digitalna komora. Izražena je nada da će navedeni projekat biti i uspješno implementiran na zadovoljstvo svih onih koji žele unaprijediti ekonomske prilike i doprinjeti jačanju imidža Bosne i Hercegovine.

Dopredsjednik Vuković se zahvalio na prijemu i izraženoj spremnosti Agencije da, u skladu sa svojim nadležnostima i mogućnostima, značajno doprinese uspješnoj realizaciji planiranih komorskih aktivnosti.