Poziv za seminar: Javni nastup i moć uvjeravanja publike

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine organizira i poziva bh. poslovnu zajednicu na seminar „Javni nastup i moć uvjeravanja publike“, koji će  biti održan 18.4.2024. godine u Sarajevu  i 25.4.2024.godine u Banjoj Luci.

Današnji uspjeh ne može se odvojiti od vlastitog predstavljanja u javnosti.  Neadekvatan javni nastup može urušiti sve napore koji su uloženi u stvaranje novog proizvoda, promovisanje nove ideje ili prezentaciju rezultata rada.

Za razliku od većine sličnih obuka, ova obuka će vam prije svega pomoći da budete najbolji pred samim sobom, a samim tim i pred publikom. Uz provjerene NLP tehnike koje primjenjuju najuspješniji pojedinci, saznat ćete kako da promijenite nekorisna uvjerenja, emocije i fokus i da u potpunosti ovladate javnim nastupom kao vašom prilikom za ostvarenje poslovnih ciljeva. Saznat ćete kako najefikasnije definisati te ciljeve i ključne poruke, samosvjesno upravljati nastupom, efikasnije komunicirati s medijima, izbjeći novinarske „klopke“, naučiti najbolje mentalne metode nastupa i uvjeravanja, inspirirati publiku te izgraditi povjerenje i kredibilitet.

Seminar je namijenjen direktorima, poduzetnicima, menadžerima svih nivoa, te  zaposlenicima koji žele unaprijediti svoje znanje u ovoj oblasti.

Poziv i program

Predavač: Marina Bakić je diplomirani psiholog, NLP Trener  i Master Coach, Međunarodne asocijacije NLP instituta IN-NLP – Berlin. Certificirani je trener javnih i TV nastupa s dugogodišnjim iskustvom u medijima i odnosima sa javnošću. Pripremala je i moderirala brojne konferencije, ministarske forume, javne rasprave i slične forme za koje je potrebno odlično vladanje tehnikama javnog nastupa.

Seminari će se održati na sljedećim lokacijama:

• Sarajevo, četvrtak, 18. april 2024.godine, zgrada Vanjskotrgovinske komore BiH, ulica Branislava Đurđeva broj 10, sala 4 na petom spratu, rok za prijave 17.4.2024. godine do 12.00 sati.
  • Banja Luka, četvrtak, 25. april 2024.godine, ured VTK BiH u Banja Luci, poslovni centar Krajina, Vidovdanska bb, V sprat, rok za prijave  23.4.2024. godine do 12.00 sati.

Ukoliko ste zainteresirani za učešće, prijavu na seminar možete izvršiti popunjavanjem  ON LINE OBRASCA  prema gore navednim rokovima u zavisnosti od mjesta u kojem želite prisustvovati seminaru. Molim vas da prilikom popunjavanja prijavnog obrasca naznačite mjesto pohađanja seminara. Broj mjesta je ograničen.

Kotizacija za učešće na seminaru iznosi 200,00 KM sa uključenim PDV-om. U cijenu su uključena stručna predavanja, prezentacije sa seminara, certifikat o učešću i kafe pauza.

Nakon izvršene prijave, neophodne informacije za uplatu kotizacije će biti dostavljene svim prijavljenim učesnicima. Za sve dodatne informacije možete se obratiti na telefon: 033/566-206.