Poziv za edukaciju  „Zakon o PDV-u sa praktičnim primjerima“

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine Vas poziva na edukaciju  „Zakon o PDV-u sa praktičnim primjerima“ koja će biti održana 12.6.2024. godine u prostorijama Komore, Branislava Đurđeva 10, Sarajevo.

Predavači na edukaciji su eksperti Uprave za indirektno oporezivanje Bosne i Hercegovine s višegodišnjim iskustvom u oblasti PDV-a.  Kotizacija za učešće na edukaciji iznosi 150KM (+PDV), a za dva i više polaznika iz iste organizacije odobrava se popust od 10%. U cijenu su uključena stručna predavanja, trening materijali, certifikat o pohađanju obuke i osvježenje u planiranim pauzama. Za više informacija o edukaciji pogledajte  PROGRAM edukacije. Prijavu možete izvršiti OVDJE, najkasnije 09.6.2024. godine.

Nakon izvršene prijave, neophodne informacije za uplatu kotizacije bit će dostavljene svim prijavljenim učesnicima. Za sve dodatne informacije možete se obratiti na telefon: 033/566-201.