Poziv za edukaciju “Rodna ravnopravnost i društvena odgovornost poslovne zajednice”

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine organizira edukaciju “Rodna ravnopravnost i društvena odgovornost poslovne zajednice” koja će biti održana:

·         21.10.2024. godine Sarajevu, prostorije VTK/STK BiH, Branislava Đurđeva 10, 71000 Sarajevo. Rok za prijavu: 16.10.2024. do 12.00 sati.
·         22.10.2024. godine u Mostaru, Ured VTK/STK BiH,  Dr. Ante Starčevića 88000 Mostar. Rok za prijavu: 16.10.2024. do 16.00 sati.
·         28.11.2024. godine u Banja Luci, Kancelarija VTK/STK BiH, Vidovdanska 2B, V sprat 78000 Banja Luka. Rok za prijavu: 19.11.2024. do 16.00 sati.

Cilj edukacije je ukazati na aspekte rodne ravnopravnosti, podstaći razumijevanje značaja rodne ravnopravnosti za poslovanje te ukazati na značaj ove teme kao sastavnog segmenta društveno odgovornog poslovanja i neophodnog elementa za ispunjavanje ESG standarda (okolišni faktori, društveni faktori i upravljanje), odnosno izvještavanja o održivosti za kompanije.

Radionica je namijenjena direktorima, poduzetnicima, menadžerima svih nivoa i zaposlenicima koji žele unaprijediti svoje znanje u oblasti ljudskih resursa sa fokusom na rodnu ravnopravnostViše o edukaciji možete saznati iz Programa edukacije.

Učešće na edukaciji je besplatno za članice Komore koje uredno izmiruju obaveze plaćanja članarine, a za ostale potencijalne učesnike kotizacija za učešće na seminaru iznosi 234,00 KM (sa PDV). Za dva  i više učesnika iz iste organizacije odobrava se popust od 10%. U cijenu su uključena stručna predavanja, prezentacija sa obuke i certifikat o učešću, te osvježenje u predviđenim pauzama.

Ukoliko ste zainteresirani za učešće na edukaciji prijaviti se možete  popunjavanjem ONLINE OBRASCA , uz obaveznu naznaku grada u kojem želite pohađati edukaciju (Sarajevo, Mostar ili Banja Luka).

Za sve dodatne informacije možete se obratiti na 033 566 201.