Poziv na „Sales Management“ modul EMBA programa COTRUGLI poslovne škole uz posebnu pogodnost za članice VTK/STK BiH

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine u saradnji s COTRUGLI poslovnom školom, osigurala je za članice VTK/STK BiH mogućnost open enrollment-a, tj. pohađanja individualnog, trodnevnog modula „Sales Management“ u okviru tekućeg programa Executive MBA programa COTRUGLI poslovne škole, kao i posebnu pogodnost u vidu popusta na cijenu kotizacije za članice VTK/STK BiH.

Više informacija o konceptu open enrollment-a možete pronaći ovdje.

Modul „Sales Management“ će se održati od 19. – 21. aprila 2024. godine u prostorijama kompanije Symphony, Greenpark Space, Zlatna dolina 1, Trebević.

Silabus modula „Sales Management“ možete pronaći ovdje.

Predavač na modulu je Primož Hvala, MBA. Već 25 godina živi od prodaje proizvoda, usluga i rada u različitim industrijama. Pomaže prodavcima da prodaju na drugačiji način i pomaže liderima prodaje da uspješnije vode svoje timove. U posljednje vrijeme, stavlja akcenat na prodajni menadžment i prodajne tehnike. Oblasti koje pokrivaju njegovi projekti uključuju povećanje prodajne efikasnosti, implementaciju prodajnih promjena u prodajnu mrežu, coaching liderima prodaje i vođama prodajnih timova, evaluaciju i razvoj prodajnog potencijala. U COTRUGLI poslovnoj školi predaje Sales Management na Executive MBA programima. Na Ekonomskom fakultetu je asistent na predmetu Prodajni menadžment. Izvodio je konsalting i vođenje treninga za klijente poput BMW-a, Iveco-a, NLB Montenegro, Sanolabor-a, Telelink Sofia, Telemach-a, itd. Programski je direktor svih do sada održanih prodajnih konferencija Sales Summit, Marketing Summit-a u Beogradu i Sarajevu.

Regularna cijena kotizacije za pohađanje trodnevnog modula „Sales Management“ iznosi 1.500,00 EUR + PDV. Članice VTK/STK BiH ostvaruju popust od 30% na cijenu kotizacije, tj. plaćaju 1.050,00 EUR + PDV.

Prijava učešća na modul „Sales Management“ vrši se klikom na link.

Rok za slanje prijava je četvrtak, 18. april 2024. godine do 12.00 sati.

Kontakt osoba za sve dodatne informacije ispred COTRUGLI poslovne škole je Snežana Ilić, (tel.: +381 69 11 90 192; e-mail: snezana.ilic@cotrugli.eu) i Mirza Konjo, ispred VTK/STK BiH (tel.: +387 33 566 204; e-mail: mirza.konjo@komorabih.ba).