Poziv na prezentaciju paviljona BiH-11. Nacionalni festival Sheikh Zayed-Abu Dhabi

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine poziva na promociju i prezentaciju paviljona Bosne i Hercegovine u okviru 11. Nacionalnog festivala Sheikh Zayed u Abu Dabiju, UAE.

Prezentacija će biti održana:

– U Sarajevu, 04.07.2023. godine s početkom u 11.00 sati u prostorijama Vanjskotrgovinske/Spoljnotrgovinske komore BiH-Velika sala u           prizemlju (Branislava Đurđeva 10, Sarajevo) i

– U Sanskom mostu, 07.07.2023. godine s početkom u 10.00 sati u prostorijama Sportsko-privrednog i rekreativnog centra (Hrustovo bb).

Predviđeni program prezentacije:

-Istorijat Sheikh Zayed festivala i paviljona BiH

-Mogucnost učešća na festivalu u sklopu paviljona BiH

-Značaj i uloga BiH paviljona za bh. kompanije, obrte, stare zanate, turizam kao i promociju BiH uopšte

-Mogucnosti širenja na tržište UAE putem partnerskih kompanija, lanaca maloprodaje, online prodaje i sl.

-Registracija proizvoda za tržište UAE i zakonske regulative

-Prezentacija otvorenih pregovora za širenje na tržište zemalja Istoka

-logistika i logistička podrška

-Prezentacija ostalih pogodnosti i olakšica za poslovanje na tržištu UAE, vizni režim i sl.

Na skupu ce se pored menadžmenta paviljona, obratiti i eksperti za poslovanje na tržištu UAE i GSS, kompanija za logistiku, predstavnici komorskih sistema i dr.

Za prijavu za prisustvo na prezentaciji kao i druga pitanja molimo da kontaktirate putem e-maila: suad.dudic@gmail.com ili putem telefona: 061 859 143 Suad Ducić, menadžer paviljona i koordinator projekta Adnan Bajric 061464862.