Poziv na edukaciju „Praktični primjeri primjene novih tehnologija u procesu razvoja i dizajna novih proizvoda u BiH“

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine organizuje edukaciju „Praktični primjeri primjene novih tehnologija u procesu razvoja i dizajna novih proizvoda u Bosni i Hercegovini“ koja će se održati 29.02.2024. godine u prostorijama Komore u Sarajevu (Branislava Đurđeva 10).

Upotreba 3D skeniranja i 3D štampe u proizvodnji, odnosno pretvaranje digitalnog modela u opipljiv, čvrst, trodimenzionalni objekt, se sve više primjenjuje u industriji, a učinila je proizvodnju dostupnom velikom broju ljudi, a na šta je posebno uticala cijena kao i mala veličina 3D štampača u odnosu na tradicionalnu proizvodnju.

Edukacija ima za cilj da upozna polaznike edukacija sa savremenim tehnologijama 3D skeniranja i 3D printanja koje se primjenjuju u proizvodnji, odnosno industriji 4.0.

Program edukacije

Kotizacija za učešće na edukaciji iznosi 150,00 KM+PDV. U cijenu su uključena stručna predavanja, trening materijali i certifikat o pohađanju obuke, te ručak i osvježenje u planiranim pauzama.

Molimo Vas da, ukoliko ste zainteresirani za učešće na edukaciji, izvršite prijavu ONLINE PRIJAVNOG OBRASCA najkasnije 23.02.2024. godine. Nakon izvršene prijave, neophodne informacije za uplatu kotizacije će biti dostavljene svim prijavljenim učesnicima. Za sve dodatne informacije možete se obratiti na telefon: 033/566-201.