Poziv na edukaciju „10 poruka o radu sa zaposlenima“

Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine i Adizes South East Europe (ASEE) organiziraju edukaciju „10 poruka o radu sa zaposlenima“ koja će se održati 24.02.2020. godine u prostorijama Komore u Sarajevu (Branislava Đurđeva 10).

Cilj edukacije je da od vodećih eksperata čujemo o izazovima i dobrim praksama u regionu, da prodiskutujemo o njima, kao i da ih primjenimo u našem okruženju.

Predavač na edukaciji je gospođa Irena Bulat, direktorica Adizes SEE Leadership Programa i regionalna direktorica ASEE.

Učešće na edukaciji je besplatno za sve učesnike koji popune online prijavni obrazac, najkasnije do 21.02.2020. godine do 14:00 sati.

Više informacija možete pronaći u pozivnom pismu ili kontaktirati broj telefona 033/566-204 (Sektor za edukaciju VTK BiH).

Pozivno pismo