Poziv bh. kompanijama za učešće na sajmu namještaja imm cologne 2025

Vanjskotrgovinska/ Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine organizira trinaesti grupni nastup bh. firmi na Međunarodnom sajmu namještaja i interijera imm cologne, Köln (SR Njemačka), koji će se održati u periodu od 12-16. januara/ siječnja 2025. godine.

Paviljon Bosne i Hercegovine imat će maksimalno 210 m2, a okupit će najmanje 5, a najviše 8 bh. kompanija koje se u roku prijave na ovaj poziv, dostave neophodnu dokumentaciju, te ispune zahtjeve za učešće bh. kompanija navedene dalje u tekstu (tj. budu odabrane kroz proces selekcije).

Detaljne informacije o projektu nastupa, kriterijima i troškovima učešća za bh. firme, zainteresirani mogu pronaći u Pozivnom pismu, a dokumente za prijavu u prilogu.

Prijavu učešća, kao i potpisan Sporazum o uvjetima izlaganja na štandu BiH, potrebno je dostaviti u elektronskoj formi (skenirane) na e-mail adresu lejla.mededovic@komorabih.ba, najkasnije do 19. aprila 2024. godine.

Trgovačke firme (agenti) trebaju dostaviti i popunjeno Ovlaštenje o izvoznoj prodaji.

Kontakt osoba za dodatna pitanja: Lejla Međedović (033 566 231).

Dokumenti za prijavu učešća:

1. Prijavni obrazac
  2. Sporazum o uvjetima učešća na štandu BiH
  3. Ovlaštenje za izvoznu prodaju  (samo za trgovačke firme)