Održana edukacija na temu „IT sigurnost i zaštita podataka“

Danas je u prostorijama Vanjskotrgovinske komore BiH uspješno realizirana trodnevna edukacija za IT djelatnike i administratore na temu „IT sigurnost i zaštita podataka“, koju je Komora organizirala u suradnji s AvaCom GROUP d.o.o. i IDC d.o.o.

Cyber sigurnost predstavlja najveći izazov današnjice. Svjedoci smo svakodnevnih napada na podatke klijenata, ransomware ucjena i krađa identiteta. Upravo iz tog razloga se stvorila potreba da se ukaže na važnost edukacije IT djelatnika i administratora, kako od napada zaštititi podatke kompanije za koju rade.

Edukaciju je pohađalo 8 polaznika, kojima je nakon uspješno položenog testa, uručen Cyber Security Advisor certifikat.

Više informacija o ovoj edukaciji možete dobiti upitom na e-mail adresu edukacija@komorabih.ba ili pozivom na broj telefona 033/566-204.