Održan webinar „Upravljanje stresom i vremenom“

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine i Agencija za državnu službu Bosne i Hercegovine organizirali su od 13. do 15.05.2020. godine, putem Adobe Connect platforme ADS BiH, trodnevni webinar na temu „Upravljanje stresom i vremenom“.

U uvodnom obraćanju prisutnim učesnicima se obratio g. Zdravko Kujundžija, šef Odsjeka za obuku u Agenciji za državnu službu BiH, te istakao da realizacija ovog i predstojećih webinara predstavlja nastavak uspješne suradnje između Agencije za državnu službu BiH i Vanjskotrgovinske komore BiH, koji su u proteklim godinama uspješno organizirali dva ciklusa škole „Ekonomska diplomatija“ u Sarajevu i Banja Luci.

Cilj webinara je bio jasno definisati stres, prepoznati efikasne odgovore i tehnike upravljanja stresom, prepoznati načine primjene u svakodnevnim situacijama i identifikovati tehnike upravljanja vremenom.

Webinaru su prisustvovala 73 učesnika – državni službenici i predstavnici bh. kompanija i poslovne zajednice.