Poziv za Banja Luka solar business forum

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine (VTK/STK BiH) poziva zainteresovane na Banja Luka solar business forum, koji će se održati 28.5.2024. godine, a čiji je cilj povezivanje preduzeća iz Mađarske i Bosne i Hercegovine radi zajedničke realizacije izgradnje solarnih elektrana.

Organizatori događaja su Ambasada Mađarske, VTK/STK BiH i Privredna komora Republike Srpske, a događaj se organizuje u okviru programa NEXT, Ministarstva vanjskih poslova i spoljne trgovine Mađarske.

Banja Luka solar business forum  će se održati 28.05.2024. godine, sa početkom u 9 časova, u prostorijama VTK/STK BiH  u Banjaluci, Poslovni centar Krajina, Vidovdanska BB, V sprat.

Na Forumu će učestvovati kompanije iz Mađarske koje su zainteresovane za realizaciju izgradnje solarnih elektrana u Bosni i Hercegovini.

Prijavu za Banja Luka solar business forum možete izvršiti putem linka https://forms.gle/ocCvXFMdCVvkwDth9  do 24.5.2024. godine do 14 časova.

Za sva informacije možete se obratiti na nikola.bastinac@komorabih.ba.