Poziv za edukacije o NTCS-u, carinskim postupcima i Zakonu o PDV-u

Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine Vas poziva na edukacije:

• NCTS-novi kompjuterizovani tranzitni sistem“, 14.05.2024. godine
  • Puštanje robe u slobodan promet,  ovlašteni privredni subjekt, pojednostavljeni carinski postupci i postupci sa ekonomskim dejstvom“, 29.05.2024. godine
  • Zakon o PDV-u sa praktičnim primjerima“, 12.06.2024. godine

Edukacije se održavaju u prostorijama Vanjskotrgovinske komore Bosne i Hercegovine, Branislava Đurđeva 10, Sarajevo.

Predavači na edukaciji su eksperti Uprave za indirektno oporezivanje Bosne i Hercegovine sa višegodišnjim iskustvom u navedenim tematskim cjelinama.

Kotizacija za učešće na edukaciji iznosi 150KM (+PDV), a za 2 i više polaznika iz iste organizacije odobrava se popust od 10%. U cijenu su uključena stručna predavanja, trening materijali, certifikat o pohađanju obuke i osvježenje u planiranim pauzama.

Molimo Vas da, ukoliko ste zainteresirani za učešće na edukaciji, izvršite prijavu za pojedinačne edukacije kako je navedeno u nastavku:

• NCTS-novi kompjuterizovani tranzitni sistem“, održava se 14.05.2024. godine;

Prijavu možete izvršiti OVDJE, najkasnije 9.05.2024. godine. Za više informacija o edukaciji konsultirajte PROGRAM edukacije.

• Puštanje robe u slobodan promet,  ovlašteni privredni subjekt, pojednostavljeni carinski postupci i postupci sa ekonomskim dejstvom“, održava se 29.05.2024. godine;

Prijavu možete izvršiti  OVDJE, najkasnije 23.05.2024. godine. Za više informacija o edukaciji konsultirajte PROGRAM edukacije.

• Zakon o PDV-u sa praktičnim primjerima“, održava se 12.06.2024. godine;

Prijavu možete izvršiti OVDJE, najkasnije 6.06.2024. godine. Za više informacija o edukaciji konsultirajte PROGRAM edukacije.

Nakon izvršene prijave, neophodne informacije za uplatu kotizacije će biti dostavljene svim prijavljenim učesnicima. Za sve dodatne informacije možete se obratiti na telefon: 033/566-201.