Poziv za sudjelovanje na “Drvno-tehnološkoj konferenciji”

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine obavještena je da će se „Drvno-tehnološka konferencija – Opatija 2020“ održati  od 29. do 30. lipnja 2020. godine u Opatiji. Konferenciju, 17-u po redu, otvorit će predsjednik Vlade RH Andrej Plenković.

Riječ je o središnjem godišnjem okupljanju drvnog sektora Hrvatske i zemalja okruženja, koje se održava s ciljem rezimiranja aktualnog stanja u sektoru, razmjene iskustva i najboljih praksi, umrežavanja, ali i jačanja prisustva domaćeg proizvoda na hrvatskom tržištu te promocije drvoprerađivačke industrije kao generatora razvoja hrvatskog gospodarstva.

Organizatori pozivaju sve zainteresirane, kao i sudionike prethodnih izdanja iz zemlje i inozemstva da se pridruže ovom središnjem sektorskom skupu koji će dati odgovore na mnogobrojna otvorena pitanja u sferi izvoza, trendova na prekomorskim tržištima, funkcioniranja transporta, financiranja likvidnosti te rješavanja kadrovskih i sirovinskih izazova u okruženju krize.

Više informacija o konferenciji na linku: https://www.drvna-konferencija.hr/ .