Voditeljica TVET projekta posjetila Komoru

Potpredsjednik Vanjskotrgovinske komore Bosne i Hercegovine Ahmet Egrilić i generalni sekretar Nihad Bajramović sa saradnicima, primili su u posjetu gospođu Isabel Rapp, voditeljicu TVET projekta u Bosni i Hercegovini Njemačkog društva za međunarodnu saradnju (GIZ). Prilikom susreta razgovarano je o aktivnostima fokusiranim na razvoj i implementaciju dualnog obrazovanja u BiH. Također je bilo riječi o nedavnoj uspješnoj organizaciji studijskog putovanja koje je TVET program u BiH (Giz) organizovao za predstavnike institucija i organizacija u Bosni Hercegovini, a na temu stručnog obrazovanja i tržišta rada u Saveznoj Republici Njemačkoj.

Kao vid zahvalnosti za podršku razvoju i promociji dualnog obrazovanja u BiH gospođi Rapp je uručen prigodan komorski poklon/suvenir.