Program “EU Horizont 2020-Instrument za MSP”

Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine/Sektor za edukaciju u saradnji sa “European Training Academy” (ETA)  organizira radionicu  “EU Horizont 2020-Instrument za MSP“.

Ovaj program obuke ima za cilj razvoj kompetencija i vještina u okviru programa Evropske unije „Horizont 2020“ sa fokusom na SME instrument. Na obuci se prezentiraju otvoreni pozivi za dostavu projektnih prijedloga, način pisanja uspješnog projektnog prijedloga, primjeri uspješnih H2020 i IPA II projektnih prijedloga te polaznici obuke imaju priliku da se konsultiraju sa predavačem o konkretnim projektnim idejama i prijedlozima za koje su zainteresirani.

Radionica je namjenjena predstavnicima malih i srednjih preduzeća (MSP), mikro preduzeća, organizacija za podršku biznisu, agencija za podršku inovativnosti, udruženja poduzetnika i sl.

Kontakt osoba za više informacija:

gospodin mr.sci. Senad Hromić, Sektor za edukaciju VTK BiH

E-mail adresa: senad.hromic@komorabih.ba

Kontakt telefon: +387 33 566 201 i +387 33 566 200

Kako Vam možemo pomoci?

Kontaktirajte nas ako imate bilo kakvih pitanja.

IZDVAJAMO
  • Webinar „Osnove digitalnog marketinga za MSP“, 09.12.2021.

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine poziva na webinar „Osnove digitalnog marketinga za MSP“ koji će biti održan putem Zoom online platforme 09.12.2021. godine. Webinar se organizuje s ciljem omogućavanja boljeg razumijevanja digitalnog marketinga, odnosno funkcioniranja Facebook, Instagram i Google oglašavanja, zatim Newsletter marketinga i osnova optimizacije za web stranice (SEO). Pored toga, predstavit će se

2021-11-26
  • Poziv na online edukaciju „Škola za arbitražno rješavanje sporova“

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora BiH/Arbitražni sud u suradnji s Udruženjem ARBITRI, organizira trodnevnu online edukaciju „Škola za arbitražno rješavanje sporova“, koja će se preko Zoom aplikacije/platforme održati 03.12., 10.12. i 17.12.2021. godine. U okviru edukacije bit će prezentirane sljedeće teme: • Uvod: Arbitražno rješavanje sporova u BiH • Modul I: Zakonski okvir, praksa i proces pred Arbitražnim

2021-11-22
  • Poziv na edukaciju „Novi Zakon o stečaju u FBiH“

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine (VTK/STK BiH) organizira i ovim putem poziva sve zainteresirane predstavnike bh. poslovne zajednice na edukaciju na temu „Novi Zakon o stečaju u FBiH“, koja će se održati 22.12.2021. godine. U prvoj polovini 2021. godine usvojen je novi Zakon o stečaju u Federaciji BiH i objavljen u “Službenim novinama“ FBiH br.

2021-11-18
  • Poziv na webinar „Predstavljanje digitalnih rješenja za online poslovanje u MSP“

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine Vas poziva na webinar „Predstavljanje digitalnih rješenja za online poslovanje u MSP“ koji će biti održan putem Zoom online platforme 30.11.2021. godine s početkom u 11.00 sati. Jačanje kapaciteta malih i srednjih preduzeća (MSP) kroz povećanje IT i digitalnih kapaciteta korisnika putem procesa unapređenja znanja i vještina je stalan proces

2021-11-17