Poziv na radionicu „Uvod u EU fondove i definiranje projektnih ideja“

Vanjskotrgovinska komora Bosne i Hercegovine/Sektor za edukaciju u suradnji sa Mipes consulting iz Čepina, Republika Hrvatska, organizira trodnevnu radionicu na temu „Uvod u EU fondove i definiranje projektnih ideja“.

Radionica će se održati od 26-28.02.2019. godine sa početkom u 09:00 sati u prostorijama Privredne komore Kantona Sarajevo (La Benevolencija 8, Sarajevo). Predavač na radionici je dr.sc. Mirko Pešić.

Način prijave i kotizacija
Za učešće na trodnevnoj radionici, naplaćivati će se kotizacija u iznosu od:
290,00 KM + PDV za prijave do 15.02.2019.
340,00 KM + PDV za prijave do 22.02.2019.

U cijenu je uključeno: stručno predavanje konsultanta, pisani materijali koji pokrivaju program, popis sudionika seminara s podacima za daljnje kontakte, ručak, kafa za vrijeme pauze.

Prijava se vrši popunjavanjem prijavnog obrasca (prilog) i dostavljanjem istog na e-mail adresu seid.hadzibajric@komorabih.ba.
Broj mjesta je ograničen zbog čega se preporučuje blagovremena prijava. Krajnji rok za dostavljanje prijava je ponedjeljak, 22.02.2019. godine. Sve dodatne informacije u vezi seminara možete dobiti pozivom na broj telefona 033/566-206. Kontakt osoba je g. Seid Hadžibajrić – stručni saradnik u Sektoru za edukaciju Vanjskotrgovinske komore BiH.

Poziv
Prijavni obrazac