Poziv bh. kompanijama za učešće na Međunarodnom sajmu industrijske tehnologije Hannover Messe 2020

Vanjskotrgovinska/Spoljnotrgovinska komora Bosne i Hercegovine organizuje zajednički nastup bosanskohercegovačkih kompanija na Međunarodnom sajmu industrijske tehnologije HANNOVER MESSE 2020, koji će se održati u periodu od 20. do 24.04.2020. godine u Hannoveru, Savezna Republika Njemačka.

Sajam Hannover Messe je idealno mjesto za upoznavanje poslovnih partnera i vodeći je sajam na tržištu inovativnih tehnologija, materijala i ideja.

Više informacija o uslovima učešća na sajmu možete pogledati u pozivnom pismu u prilogu.

Pozivamo bh. kompanije iz oblasti metaloprerađivačke, odnosno mašinske industrije da do 10.12.2019. godine iskažu interes za učešće na gore navedom sajmu dostavljanjem popunjenog prijavnog obrasca putem mejla: amila.sehic@komorabih.ba ili telefona:  033/ 566 224. Kontakt osoba je Amila Šehić.

Poziv

Prijavni obrazac