Održan sastanak s Udrugom gospodarstvenika Posušje

Dopredsjednik Vanjskotrgovinske komore BiH, Dr.sc. Vjekoslav Vuković posjetio je danas Udrugu gospodarstvenika u Posušju i sa prisutnim razgovarao o budućim modalitetima zajedničke suradnje.

Tom prilikom dopredsjednik Vuković je predstavio ulogu i aktivnosti Vanjskotrgovinske komore BiH, te stavio na raspolaganje njene kapacitete u pružanju potrebnih informacija za promociju gospodarskih potencijala ove Udruge, te pomoći u daljim aktivnostima.

Također, prisutne predstavnike Udruge upoznao je sa vodećim sektorima i potencijalima kojima BiH raspolaže, kao i sa najznačajnijim vanjskotrgovinskim pokazateljima.

Na sastanku je istaknuto da se pozdravlja ovakav vid suradnje, te da se isti trebauju češće održavati, s ciljem pravovremene razmjene informacija i njihove realizacije.